Poloha penzionu představuje naprosto ideální možnost ubytování pro všechny, kteří rádi tráví dovolenou uprostřed nádherné přírody s aktivním odpočinkem.

Čistá a nádherná příroda nabízí příjemný relax, načerpání energie a odpočinek na Vysočině, kde se nachází celá řada chráněných území, místa se vzácnými druhy rostlin a živočichů, rašeliniště, skály, říční údolí a tisíce turistických tras pro cyklisty a pěší a i spoustu půvabných historických měst, hradů, zámků, zřícenin a muzeí a tři lokality, zapsané do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO (renesanční zámek Telč, poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou a bazilika sv.Prokopa v Třebíči).

Okolí také nabízí celou řadu výletů např.:Město Jihlava- ZOO, jihlavsk
é podzemí a koupaliště vodní ráj, Žďár nad Sázavou – zámek Žďár, Vodní nádrž Pilák, Velké Dářko, Devět Skal, rozhledna Rosička Bystřice nad Pernštejnem – rozhledna Karasín, hrad Pernštejn, horácké muzeum Ostatní – zámek Náměšť nad Oslavou, Malešice, zámek Budišov, Veselý kopec u Hlinska, město Polná, westernové městečko Šiklův mlýn, stavby Jana Blažeje Santiniho Aichla – Kostel Obyčtov, hostinec Ostrov nad Oslavou