Jedná se o 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, jsou v klidném prostředí malé vesničky s velkou zahradou a nádhernými výhledy do okolí. K dispozici Vám je rozlehlá zahrada s venkovním posezením na terase, ohništěm.

Penzion má vlastní parkoviště a je zde možnost úschovy kol. Součástí penzionu je i kompletně vybavená kuchyň, společenská místnost s krbem, je zde možnost dalších služeb dle přání klienta, například jízda na koni,nordic walking-zapůjčení holí, šipek, badmintonových pálek, petanqe, pronájem tenisového kurtu, po domluvě s majitelem možnost navštívit Solnou jeskyni v Radostně nad Oslavou( vzdálenost 3 km). V blízkosti (cca 100 metrů) se nachází přírodní koupaliště. V obci Netín vzdálené cca 5 km se nachází vyhlášená bio farma Němcových, zde možnost zakoupení výrobků.

V zimním období mohou milovníci zimních sportů navštívit nedaleké sjezdovky s lanovkou například Dědkova Hora a Hanusův Kopec nebo využít běžeckých tratí jako je Koukalův okruh v okolí Žďáru nad Sázavou.

Celková kapacita penzionu je 10 lůžek, s možností 2 přistýlek v 5 pokojích.
K dispozici je kuchyň se společenskou místností.
Parkování aut je přímo v areálu penzionu.
Součástí je velká zahrada s možností grilování.
Orientační cena je 400,- Kč za osobu na noc, a je v ní zahrnut rekreační poplatek obci.